JQuarks

Logowanie

Konkurs Omnibus - Laureaci

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Rok 2013

Laureaci:

I miejsce – Maciej Pacan – Zespół Szkół Samorządowych nr 2 w Opocznie,

II miejsce – Witold Adamczyk – Szkoła Podstwowa w Libiszowie,

III miejsce – Rafał Łukasik – Szkoła Podstawowa w Januszewicach.


Finaliści:

Aleksandra Więcek – Szkoła Podstawowa w Kraśnicy,

Aleksandra Madej – Szkoła Podstawowa w Bielowicach,

Filip Dukat – Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie,

Monika Knapińska – Zespół Szkół w Mroczkowie Gościnnym,

Natalia Kowalczyk – Szkoła Podstawowa w Modrzewiu,

Paulina Rudalska – Zespół Szkół w Ogonowicach,

Michał Ptaszek – Szkoła Podstawowa w Sielcu.

 

Rok 2012

Laureaci:

I miejsce – Edyta Maślak – Szkoła Podstawowa w Kraśnicy,

II miejsce – Witold Adamczyk – Szkoła Podstwowa w Libiszowie,

III miejsce – Wiktor Kupis – Szkoła Podstawowa w Bielowicach.


Finaliści:

Maciej Pacan – Zespół Szkół Samorządowych nr 2 w Opocznie,

Agata Stępień – Zespół Szkół w Ogonowicach,

Iga Kośka – Zespół Szkół w Ogonowicach,

Rafał Łukasik – Szkoła Podstawowa w Januszewicach,

Agata Chrobak – Szkoła Podstawowa w Modrzewiu,

Szymon Słowikowski – Zespół Szkół w Mroczkowie Gościnnym,

Maciej Nowak – Szkoła Podstawowa w Sielcu.

 

Rok 2011

Laureaci:

I miejsce – Edyta Maślak  – Szkoła Podstawowa w Kraśnicy,

II miejsce – Kacper Żytny – Zespół Szkół w Mroczkowie Gościnnym,

III miejsce – Karolina Kocemba – Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie.


Finaliści:

Piotr Jóźwik – Zespół Szkół Samorządowych nr 3 w Opocznie,

Sandra Andrychiewicz – Szkoła Podstawowa w Bielowicach,

Eliza Zdulska – Szkoła Podstawowa w Januszewicach,

Michał Dębowski – Szkoła Podstawowa w Modrzewiu,

Witold Adamczyk – Szkoła Podstwowa w Libiszowie,

Emilia Białek – Szkoła Podstawowa w Sielcu.

 

Rok 2010

Laureaci:

I miejsce – Robert Dębowski  – Zespół Szkół Samorządowych nr 3 w Opocznie,

II miejsce – Joanna Lasota – Szkoła  Podstawowa w Sielcu,

III miejsce – Magdalena Chrobak – Szkoła Podstawowa w Modrzewiu.


Finaliści:

Aleksandra Blińska – Szkoła Podstawowa w Kraśnicy,

Agata Chadecka – Szkoła Podstawowa w Libiszowie,

Bartłomiej Chomicz – Zespół Szkół Prywatnych Opocznie,

Zuzanna Łakomska – Szkoła Podstawowa w Modrzewiu,

Magdalena Nita – Szkoła Podsatwowa w Libiszowie,

Jakub Ślęzak – Szkoła Podstawowa w Bielowicach.

 

Rok 2009

Laureaci:

I miejsce – Kinga Woźniak – Zespół Szkół Samorządowych nr 1 w Opocznie,

II miejsce – Szymon Kowalczyk – Szkoła  Podstawowa w Kraśnicy,

III miejsce – Magdalena Chrobak – Szkoła Podstawowa w Modrzewiu.


Finaliści:

Natalia Adamczyk – Szkoła Podstawowa w Libiszowie,

Tomasz Grochulski – Zespół Szkół Samorządowych nr 2 w Opocznie,

Weronika Mastalerz – Zespół Szkół Samorządowych nr 3 w Opocznie,

Paweł Miśkiewicz – Szkoła Podstawowa w Bielowicach,

Joanna Lasota – Szkoła Podstawowa w Sielcu,

Sebastian Sałaj – Zespół Szkół w Mroczkowie Gościnnym,

Katarzyna Wijata – Zespół Szkół w Mroczkowie Gościnnym.

 

Rok 2008 (konkurs szkolny)

Laureaci:

I miejsce – Dominik Białas – klasa V,

II miejsce – Jakub Lewandowski – klasa VI,

III miejsce – Damian Smutek klasa VI.


Finaliści:

Szymon Kowalczyk – klasa V,

Patrycja Maślak – klasa VI,

Dominika Panfil – klasa IV,

Łukasz Puchała – klasa V,

Adrian Rogulski – klasa V,

Michał Wroński – klasa VI,

Katarzyna Wójcik – klasa VI,